Продаж запчастин для вантажних автомобілів

Задайте питання
1 € = 33.00 грн. Б/Н

Про нас

HD RUBBER & METAL виробляє запасні частини більш ніж 50 років, з гарантією і сервісним обслуговуванням. У сфері інноваційної діяльності, Ми займаємо значне місце серед найвідоміших компаній. HD RUBBER & METAL стала компанією, яка веде торгівлю з більш ніж 80-ми країнами на Середньому Сході, в Європі, Африці і в Азії.

З 2011 року, завод HD RUBBER & METAL знаходиться в місті Денізлі, Район Бозбурун, вулиця 7101, номер 26, на площі більш ніж 5000 квадратних метрів, з продуктивністю більше 1800 тон в рік.

Основним напрямком Нашого заводу, є виробництво гумово-металевих, віброгасильних з'єднань, ремкомплектів і комплектів запасних частин для ремонту підвіски і опор силових агрегатів, з гуми і сплавів резино-металу для європейських вантажних автомобілів, причепів і автобусів.

З високоточним, сучасним обладнанням та кваліфікованим персоналом, Ми виробляємо товар високої якості з невисокою ціною, яка дозволяє швидко знаходити своїх покупців.

Робота з клієнтами по виконанню замовлень і відвантаження товарів відбувається на найвищому рівні. Доставка здійснюється в найкоротший час. Це ми вважаємо основною перевагою нашої системи якості обслуговування клієнтів.

Наша продукція відповідає міжнародним стандартам якості і має відповідний сертифікат зразка ISO 9001: 2008 та ТІС (Турецького інституту стандартів).

HD RUBBER & METAL з 1983 року експортує продукцію в багато країн світу. Ми пишаємося тим, що наш експорт є однією з рушійних сил для країни.


Back To Top